Piżamy dziecięce

Gdy Twoje dziecko wyrasta z bodziaków i nie potrzebuje już pieluszki na noc to znaczy, że nadszedł czas na piżamkę dziecięcą do spania. Kupując piżamy dziecięce w naszym sklepie masz pewność, że kupujesz produkt polski i bardzo wysokiej jakości. Sprzedajemy modele w przedziale rozmiarów od 80 do 110, dlatego na pewno znajdziesz na pewno rozmiar ...

Gdy Twoje dziecko wyrasta z bodziaków i nie potrzebuje już pieluszki na noc to znaczy, że nadszedł czas na piżamkę dziecięcą do spania. Kupując piżamy dziecięce w naszym sklepie masz pewność, że kupujesz produkt polski i bardzo wysokiej jakości. Sprzedajemy modele w przedziale rozmiarów od 80 do 110, dlatego na pewno znajdziesz na pewno rozmiar dla swojego dziecka.

Samochody, straż pożarna, maszyny budowlane, zwierzątka, moro - wiem jak różne gusta mają Wasze pociechy, dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców i dzieci przygotowaliśmy piżamy dla dzieci w kilkunastu wzorach do wyboru. Wszystkie modele, jakie sprzedajemy na wyprawkowo.com, uszyte są ze 100% bawełny bezpiecznej dla niemowląt i dzieci. Wygodne, przewiewne, kolorowe idealne na dobry sen dla Twojej pociechy. Oferujemy Państwu modele dwuczęściowe - spodnie i bluzka wykończone delikatnymi ściągaczami, niektóre modele mają dodatkowe rozpięcie na napkę przy szyi. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii a dzieciom życzymy kolorowych snów w naszych piżamach.

Więcej

Nowe produkty

Piżamy dziecięce Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów