Body niemowlęce

Proponujemy Państwu body niemowlęce, będące jednym z podstawowych ubranek dla dziecka. Zapewnia ono maleństwu ciepło i poczucie bezpieczeństwa oraz komfort i swobodę ruchów. Body jest doskonałym wyborem sprawdzającym się aż do momentu, w którym dziecko nauczy się korzystać z nocnika. Jego zakładanie i zdejmowanie jest bardzo proste, dlatego ułat...

Proponujemy Państwu body niemowlęce, będące jednym z podstawowych ubranek dla dziecka. Zapewnia ono maleństwu ciepło i poczucie bezpieczeństwa oraz komfort i swobodę ruchów. Body jest doskonałym wyborem sprawdzającym się aż do momentu, w którym dziecko nauczy się korzystać z nocnika. Jego zakładanie i zdejmowanie jest bardzo proste, dlatego ułatwia młodym rodzicom przewijanie maleństwa. Taki strój jest uniwersalnym rozwiązaniem, gdyż zdaje egzamin zarówno w trakcie spędzania czasu w domu, jak i podczas spacerków. Dzięki zapięciu w kroku, maluch jest doskonale chroniony przed zmarznięciem, gdyż nie ma możliwości, by ubranko się podwinęło, odsłaniając jego brzuszek.

Nasze produkty wykonane są z bezpiecznego, delikatnego i przyjemnego w dotyku materiału wysokiej jakości, jakim jest bawełna. Nie powoduje ona podrażnień skóry niemowlęcia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór kolorów oraz deseni body niemowlęcych w rozmiarach od 62 do 98.

Ubranka, których sprzedażą się zajmujemy, wychodzą spod ręki polskich producentów i odznaczają się najwyższą precyzją wykonania.

Więcej

Body niemowlęce Jest 72 produktów.

Pokazuje 1 - 48 z 72 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 72 elementów