Pieluchy tetrowe

Każdy rodzic wie, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja niemowlęcia – oferowane tutaj produkty pozwolą na zachowanie higieny każdego malucha. Warto skorzystać z ekologicznych pieluch tetrowych, które w całości wykonane są z przyjemnej i chłonnej bawełny. Są one odpowiednie dla każdego dziecka. Oprócz wersji białych, posiadamy także modele kolor...

Każdy rodzic wie, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja niemowlęcia – oferowane tutaj produkty pozwolą na zachowanie higieny każdego malucha. Warto skorzystać z ekologicznych pieluch tetrowych, które w całości wykonane są z przyjemnej i chłonnej bawełny. Są one odpowiednie dla każdego dziecka. Oprócz wersji białych, posiadamy także modele kolorowe, o różnych, ciekawych wzorkach.
Polecamy również pieluszki w całości wykonane z włókna bambusowego. Włókno to posiada wiele pozytywnych właściwości, jak np. doskonale chłonie ciecze, jest hipoalergiczne, a także antygrzybiczne i antybakteryjne. Ponadto, materiał zatrzymuje nieprzyjemne zapachy i jest przyjemny oraz delikatny w dotyku. Co więcej, tkanina w czasie chłodniejszych miesięcy zapewnia potrzebne ciepło, zaś w gorące dni jest przewiewna i zapewnia miły chłodek.
Sprawdź oferowane i wybierz pieluchy tetrowe i bambusowe odpowiednie dla Twojego malucha!

Więcej
Pieluchy tetrowe

Nowe produkty

Pieluchy tetrowe  Jest 19 produktów.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów